O mnie

Droga Kursantko…Jest mi niezmiernie miło, że zawitałaś na moją stronę. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy miały okazję poznać się bliżej…

Nazywam się Izabela Ćwik i jestem Instruktorem z ramienia marki Amazing Lashes. Swoją przygodę z profesjonalną stylizacją rzęs rozpoczęłam w roku 2011, kiedy to odbyłam pierwsze szkolenie, wówczas z metody podstawowej 1:1. Niespełna trzydziestoosobowa grupa kursantek ćwiczących na sobie, kiepskiej jakości materiały i totalny brak wiedzy ze strony osoby prowadzącej… Tyle zapamiętałam, to było jak zderzenie ze ścianą. Po odbytym szkoleniu długo zadawałam sobie pytania: „czy ja się do tego nadaję?” , „czy sobie poradzę?”… Zmotywowana dopingiem „Klientek”- moich koleżanek, na których wykonywałam swoje pierwsze, nieudolne aplikacje, postanowiłam wziąć się w garść i zainwestować w szkolenie z prawdziwego zdarzenia. Kończyłam kolejne kursy, otrzymywałam następne certyfikaty, zdobywałam coraz to wyższe levele, szkoliłam się u najbardziej wymagających Instruktorów. Dziś wiem, że była to najtrafniejsza decyzja jaką mogłam wtedy podjąć. Dzięki niej jestem teraz w tym miejscu i z ręką na sercu, jako szkoleniowiec Amazing Lashes mogę powiedzieć Ci przyszła stylistko, że nie warto oszczędzać na edukacji- to inwestycja w siebie a zarazem najważniejszy fundament Twojego sukcesu.

Moja praca jest jednocześnie moją ogromną pasją, dlatego wkładam w nią 100% siebie. Wszystkie prowadzone przeze mnie szkolenia odbywają się w kameralnych max 2 osobowych grupach. Kursanci otrzymują czystą esencję wiedzy a zdobyte podczas szkolenia umiejętności  doskonalą, trenując na żywych modelkach.

Po ukończonym szkoleniu Kursantka ma zagwarantowaną nielimitowaną opiekę online- w każdej chwili możesz do mnie napisać a ja postaram się odpowiedzieć Ci nawet na te najbardziej oczywiste pytania.

Otrzymasz również przejrzysty skrypt szkoleniowy, do którego będziesz mogła zajrzeć w razie potrzeby, by odświeżyć wiedzę teoretyczną.

 Dla swoich Podopiecznych mam jeszcze jeden mały prezent, to stały rabat w wysokości 10%, do wykorzystania na zakupy produktów marki Amazing Lashes, a na pierwsze zakupy aż 15% rabat!

Każde szkolenie zakończone jest wydaniem certyfikatu/dyplomu, mam nadzieje, że to nie Twój ostatni i że będzie on dopiero miłym początkiem Twojej drogi do sukcesu … 🙂

„Jeśli dążycie do perfekcji osiągacie większe sukcesy,
jeżeli tylko jej oczekujecie wystawiacie się na porażkę”

Dale Furtenwengler